Opole. Pijalnia Wódki i Piwa otwiera się na gości! TAJEMNICZE szkolenia!

i

Autor: <a href='https://www.freepik.com/photos/party'>Party photo created by drobotdean - www.freepik.com</a> Opole. Pijalnia Wódki i Piwa otwiera się na gości! TAJEMNICZE szkolenia!

Opole. Pijalnia Wódki i Piwa proponuje... SZKOLENIA! "Ae sie Naebaem", "Jak włączyć autopilota do domu". W czwartek WIELKIE OTWARCIE!

2021-02-03 20:30

Pijalnia Wódki i Piwa w Opolu najwyraźniej dołącza do ogólnokrajowego protestu przedsiębiorców! Już w czwartek (4 lutego) o 16.00 drzwi baru otworzą się dla opolan. Wszyscy będą mieli okazję... wziąć udział w szkoleniach! "Rozpoczynamy w Opolskiej Pijalni Wódki i Piwa cykl warsztatów i szkoleń, które pozwolą Wam zachować zdrowie, a już na pewno zdrowie psychiczne" - czytamy w oświadczeniu. Na początek - szkolenie BHP pt. "Utrzymywanie wysokiej temperatury w otoczeniu chłodnych cieczy".

Pijalnia wódki i piwa otwiera drzwi w Opolu. Będą... szkolenia

Z dnia na dzień zaostrza się sytuacja związana z zamknięciem restauracji, lokali gastronomicznych i hoteli w Polsce. Kolejni właściciele decydują się otworzyć swoje lokale pomimo wciąć obowiązujących obostrzeń. Gotowi są walczyć z kontrolami policji czy sanepidu oraz wejść na drogę sądową - jak choćby w przypadku nyskiego klubu Nitro: IMPREZOWALI mimo obostrzeń. Teraz klub NITRO w Nysie ma KŁOPOTY. Sanepid podjął decyzję

Niektórzy właściciele lokali gastronomicznych w żaden sposób nie próbują omijać przepisów i zwyczajnie przyjmują klientów, trzymając się sanitarnych wytycznych związanych z noszeniem maseczek czy zachowaniem bezpiecznych odległości. Z kolei inni, uruchamiają ogromne pokłady kreatywności...

Do tej drugiej grupy zdają się należeć przedstawiciele opolskiej Pijalni Wódki i Piwa. W mediach społecznościowych zdradzają, że w czwartek (4 lutego) otwierają drzwi na wszystkich chętnych. W tym oświadczeniu nie zabrakło tajemniczości, humoru i dystansu do panującej sytuacji.

- Sytuacja w kraju jest poważna! Poważni ludzie rozmawiają na poważne tematy i podejmują poważne decyzje! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom narodu i podejmujemy rzuconą nam rękawice! Uważamy, że alkohol szkodzi zdrowiu i jeżeli koniecznie chcecie, i musicie to należy BEZPIECZNIE konsumować go w domu! Ale... żeby robić to bezpiecznie, bezwzględnie trzeba przejść odpowiednie szkolenie bądź wziąć udział w profesjonalnych warsztatach! - wprowadzają w ideę swojego rozwiązania właściciele lokalu.

O co chodzi? W pubie przy ul. Książąt Opolskich już w czwartek ruszają warsztaty i szkolenia. Na początek: BHP, pod tytułem: "Utrzymywanie wysokiej temperatury w otoczeniu chłodnych cieczy”. - Temat niezwykle poważny i obszerny, dlatego też dywagacje trwać będą cały tydzień, aż do całkowitego wyczerpania tematu - komentują w mediach społecznościowych i dodają, że po tym cyklu, przyjdzie czas na kolejny. Pojawiły się konkretne zapowiedzi. W Opolu już niedługo możemy się więc spodziewać "warsztatów" i "szkoleń" takich jak:

  • 'Ae sie Naebaem' - warsztat wokalno-aktorski ,
  • Alkoholizacja - fakt czy mit? - wykład,
  • Szklanka do połowy pełna czy pusta? - szkolenie z zakresu filozofii,
  • Podatek cukrowy w praktyce, czyli alternatywne metody zapijania alkoholu.

W oświadczeniu przeczytamy też o obowiązku zachowania wszelkich norm sanitarnych. Pub zagwarantował dostępność odpłatnych materiałów szkoleniowych - aż do wyczerpania zapasów. - Codziennie odbywają się również szkolenia praktyczne, na których obecność jest OBOWIĄZKOWA! Wszyscy mają możliwość aktywnie uczestniczyć w szkoleniu „Jak iść prosto chwiejnym krokiem oraz jak włączyć autopilota do domu” - zapowiadają.

Do tematu będziemy wracać.

Sonda
Czy twoim zdaniem lockdown faktycznie chroni nas przed rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa?
Młodzi protestują w Opolu w obronie praw kobiet

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki