Opole: Wjechał autem w ciężarną kobietę! 25-latka straciła dziecko. Jest śledztwo

2021-10-19 17:09
Opole: Wjechał autem w ciężarną kobietę! 25-latka straciła dziecko. Jest śledztwo
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Opole: Wjechał autem w ciężarną kobietę! 25-latka straciła dziecko. Jest śledztwo

Tragedia na ulicy Oświęcimskiej wstrząsnęła mieszkańcami Opola. 25-letnia ciężarna kobieta przechodziła przez pasy z wózkiem dziecięcym. W pewnym momencie wjechał w nią 33-letni kierowca. 25-latka straciła nienarodzone dziecko, a prokuratura rejonowa w Opolu wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło nad ranem 14 października w Opolu. Przechodząca przez pasy dla pieszych 25-latka w zaawansowanej ciąży pchała przed sobą wózek z dzieckiem. Wtedy najechał na nią osobowy fiat, prowadzony przez 33-latka. Kobiecie w ostatniej chwili udało się odepchnąć od siebie wózek, gdy uderzył ją samochód. - Ranną 25-latkę w szóstym miesiącu ciąży przewieziono do szpitala, gdzie przeprowadzono cesarskie cięcie. Niestety, dziecko było martwe. Obecnie wszczęto postępowanie w sprawie spowodowania wypadku - powiedział Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu. Według ustaleń policji, kierowca fiata był trzeźwy. Za spowodowanie wypadku grozi mu do trzech lat więzienia.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Mama Kamila chce najsurowszej kary dla właściciela psów, które zagryzły jej dziecko