Polska Policja jak Cristiano Ronaldo! Nagranie z TikToka podbija internet! [WIDEO]

2021-06-24 8:56
Polska Policja jak Cristiano Ronaldo! Hit sieci z policyjnej konferencji [WIDEO]
Autor: flickr.com/opolska policja TIK TOK/ Polska Policja jak Cristiano Ronaldo! Hit sieci z policyjnej "konferencji" [WIDEO]

Gest Cristiano Ronaldo i Paulo Pogby podczas konferencji prasowych przed meczami zrobił w sieci furorę. Portugalczyk odstawił na bok stojące przed nim butelki Coca-Coli, zaś Francuz zrobił to samo z butelką piwa bezalkoholowego marki Heineken. Rozgorzała dyskusja, a do sytuacji odniosła się UEFA, przestrzegając kolejnych piłkarzy. Wprawne, marketingowe oko polskich policjantów nie przeoczyło okazji do zabawnej akcji marketingowej. Na Tik Toku podbijają sieć.

Gest Cristiano Ronaldo powtórzony przez Polską Policję [WIDEO]

Cristiano Ronaldo wywołał prawdziwą burzę swoim zachowaniem przed konferencją prasową przy okazji meczu Portugalia-Węgry. Portugalczyk odstawił na bok dwie butelki Coca-Coli i wziął do ręki butelkę wody wskazując, co uważa za zdrowsze. Mały i, wydawałoby się, niewinny gest nie spowodował jedynie dyskusji w mediach, miał też wymierny, finansowy wpływ na całą firmę – Coca-Cola zanotowała nagły spadek na giełdzie, przez co jej wartość spadła aż o 4 miliardy dolarów!

Internet nie śpi, więc zachowanie Cristiano Ronaldo natychmiast obszernie komentowano m.in. przy pomocy memów. Z tej okazji postanowiła skorzystać... Polska Policja!

Polska Policja jak Cristiano Ronaldo! "W życiu dokonuj zawsze trafnych wyborów" [WIDEO]

Policjanci jak Cristiano Ronaldo! Powtórzyli jego gest z konferencji. To hit internetu

Policjanci z Opola są na Tik Toku

Nagranie pochodzi z konta na Tik Toku Opolskiej Policji, a w roli gwiazdy konferencji wystąpił rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, Karol Brandys. W tle leci hymn UEFA, a policjant chowa butelki z napisami "bezprawie" i "patologia", a w zamian na konferencyjnym stole ląduje taka z napisem "Porządek". Opolscy policjanci nie skomentowali swojej twórczości, wiadomo jedynie, że za pomocą tiktokowego konta chcą dotrzeć do młodych ludzi.