Robert Więckiewicz w nowej roli. W Opolu zagra Gerarda Edlinga. Znamy obsadę "Behawiorysty"

2021-05-10 13:16 Michał Górecki
Robert Więckiewicz
Autor: WBF

Robert Więckiewicz wystąpi w głównej roli w serialu "Behawiorysta" na bazie powieści Remigiusza Mroza. Miasto zdradziło już obsadę nowego serialu TVN. Zdjęcia ruszają jeszcze w maju, sprawdź szczegóły na se.pl.

Po sukcesie "Szadzi" wydział promocji z opolskiego ratusza zdradzał, że miasto interesuje się kolejną produkcją osadzoną w Opolu. 15 kwietnia ostatecznie potwierdzono nową umowę z TVN dotyczącą lokowania miasta w serialu „Behawiorysta”, na podstawie powieści Remigiusza Mroza.

Zobacz więcej: Opole znowu stanie się planem FILMOWYM! Miasto potwierdza. Co wiadomo o produkcji "Behawiorysty"?

Produkcja jest realizowana dla serwisu Player.pl i ma się składać z 8 odcinków, serial będzie można obejrzeć też na antenie telewizyjnej. Umowa TVN z miastem obejmuje pakiet świadczeń promocyjnych dla Opola m.in.: realizację scen i ujęć plenerowych, wskazań graficznych lub werbalnych zawierających nazwę miasta. Rzecznik prasowa UM w Opolu Katarzyna Oborska-Marciniak zdradziła obsadę nowego serialu. Znany m.in. z hitów kinowych „Różyczka”, „Pod Mocnym Aniołem” czy „Kler” Robert Więckiewicz wcieli się w główną rolę w serialu "Behawiorysta".

W naszym mieście już w maju rozegra się akcja serialu „Behawiorysta”, na podstawie głośnej powieści Remigiusza Mroza. Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski, który wcześniej pracował przy dwóch innych produkcjach na podstawie prozy Mroza – "Chyłka – Zaginięcie" i "Chyłka – Kasacja".

Robert Więckiewicz w „Behawioryście” wcieli się w rolę eksperta z zakresu komunikacji niewerbalnej, który zostaje wezwany do pomocy po zamachu na przedszkole. Przestępcę zagra natomiast Krystian Pesta. Obok nich w produkcji pojawią się także Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Zobacz szczegóły. Ile miasto zapłaciło za ten serial? OPOLE na salonach! Powstanie kolejny SERIAL?! "Na stole" prawie 400 tysięcy i kilka miejsc do lansowania!

DYMY na konferencji FAME MMA 10. TEGO NIE POKAZAŁA KAMERA!

Behawiorysta - o czym będzie serial?

Idealna książka dla Polaka? Biblioteka Narodowa ma odpowiedź!