Serial "Behawiorysta" w Opolu. Potrzebni statyści. Gdzie, kiedy, ile można zarobić? [STAWKI]

2021-04-23 12:37
Opole. Poszukiwani statyści do Behawiorysty Remigiusza Mroza. Ile można zarobić? Jak się zgłosić?
Autor: mat.prasowe Opole. Poszukiwani statyści do "Behawiorysty" Remigiusza Mroza. Ile można zarobić? Jak się zgłosić?

W Opolu będzie realizowany kolejny serial. W czwartek 15 kwietnia ostatecznie potwierdzono nową umowę z TVN dotyczącą lokowania miasta w serialu „Behawiorysta”, na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W maju ruszają pierwsze zdjęcia, producenci szukają statystów. Ile można zarobić, gdzie i kiedy zdjęcia i jak się zgłaszać?

Kolejny serial realizowany w Opolu. TVN robi "Behawiorystę"

W czwartek 15 kwietnia Urząd Miasta potwierdził, że miasto finalizuje umowę z TVN dotyczącą lokowania w nowym serialu „Behawiorysta”, na podstawie powieści Remigiusza Mroza.Produkcja jest realizowana dla serwisu Player.pl i ma się składać z 8 odcinków. Serial będzie można obejrzeć również na antenie telewizyjnej. Producenci szukają statystów! Chcesz zarobić i zabłysnąć etiudą na małym ekranie? Sprawdź szczegóły.

Opole znowu stanie się planem FILMOWYM! Miasto potwierdza. Co wiadomo o produkcji "Behawiorysty"?

"Behawiorysta". Statyści poszukiwani. Jak, gdzie i kiedy się zgłosić? Ile można zrobić?

Pierwsze zdjęcia ruszają w Opolu od niedzieli 16 maja i mają potrwać do środy 19 maja. Producenci poszukują grupy osób, które wcielą się w role statystów: przechodniów, policjantów, barmanów itp. Szukamy kobiet i mężczyzn w dowolnym wieku - precyzują.

Najciekawsze, czyli stawka. Ile można zarobić na statystowaniu? W przypadku tej produkcji, amatorscy aktorzy dostaną 100 złotych brutto za każdy dzień zdjęciowy (+ ewentualne dodatki jeśli będzie wymagany specjalny strój, własny samochód itp.)Chętni mogą zgłosić się na 1 lub więcej dni na planie. Gdzie kierować zgłoszenia? Wystarczy wysłać maila na adres: film@studioabm.com.pl w temacie wpisując "SERIAL OPOLE!". W treści maila musicie wpisać swój wiek i numer kontaktowy, a także dołączyć aktualne, wyraźne zdjęcia.

Wytatuowała sobie oczy i straciła wzrok. Teraz nie ma pieniędzy na życie

"Behawiorysta" w Opolu. Fabuła

O czym jest "Behawiorysta" Remigiusz Mroza? Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę.

O szczegółach i kulisach powstawania produkcji przeczytasz TUTAJ: Opole znowu stanie się planem FILMOWYM! Miasto potwierdza. Co wiadomo o produkcji "Behawiorysty"?