Cztery osoby zostały ranne

Z jednego auta została kupa złomu, drugie wypadło z drogi. Groźny wypadek pod Kluczborkiem

2023-06-09 22:38

Cztery osoby zostały ranne w groźnym wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 42 w Gierałcicach Małych pod Kluczborkiem na Opolszczyźnie.

Gierałcice Małe. Groźny wypadek dwóch samochodów

Do groźnego zdarzenia doszło w piątek, 9 czerwca, na drodze krajowej nr 42 w Gierałcicach Małych, między Kluczborkiem a Wołczynem. - Po godzinie 20 doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby, z których trzy opuściły pojazdy przed przybyciem strażaków – poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku.

Siła uderzenia była potężna. Z jednego auta została dosłownie kupa złomu, drugie wypadło z drogi na pole na odległość kilku metrów. W wyniku zdarzenia jedna osoba była uwięziona w pojeździe i strażacy musieli ją uwolnić przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, na czas pracy służb ratowniczych droga jest zablokowana.

Policja wprowadziła objazdy: od strony Kluczborka drogami lokalnymi przez Markotów Duży i Gierałcice, od strony Wołczyna drogami lokalnymi przez Brzezinki - Skałągi - Unieszów - Smardy Górne - Smardy Dolne.

Szalony pościg na autostradzie A4. Kierowcy pomogli policji zatrzymać pijanego kierowcę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany