Chorzele. Chcieli popełnić samobójstwo tego samego dnia! To mieszkańcy tej samej gminy...

2021-01-05 8:04
Chorzele. Chcieli popełnić samobójstwo tego samego dnia! To mieszkańcy tej samej gminy...
Autor: KPP w Przasnyszu 38-latka i 47-latek z gminy Chorzele pod Przasnyszem chcieli popełnić samobójstwo tego sameg dnia

Kobieta i mężczyzna z gminy Chorzele chcieli popełnić samobójstwo tego samego dnia. Dzień przed sylwestrem do policji w Przasnyszu zadzwonił pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzelach, który poinformował mundurowych o rozmowie telefonicznej z 38-latką: kobieta chciała popełnić samobójstwo z powodu trudnej sytuacji rodzinnej. Ledwie trzy godziny później policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie.

38-latka i 47-latek z gminy Chorzele chcieli popełnić samobójstwo tego samego dnia. Po tym jak do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zadzwonił pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzelach, z mundurowymi skontaktowała się także żona mężczyzny, który zapowiedział, że targnie się na swoje życie.

Czytaj też: Goworowo. Wyszła z domu w Trzech Króli i nie wróciła. Tajemnicza śmierć kobiety!

Podobnie jak kobieta, która zgłaszała chęć podjęcia próby samobójczej, także 47-latek wyszedł z domu w nieznanym kierunku, więc na poszukiwanie obydwojga ruszyli policjanci z komendy w Przasnyszu, z jednostek podległych i z oddziałów prewencji z Płocka. Do akcji włączyli się również strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu i Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Chorzele i Jednorożec oraz ich mieszkańcy.

Czytaj też: Rostkowo. Wielki pech 65-latka! Zmarł, zostając sam, bo nikt go nie zauważył

Zgłoszenie dotyczące 38-latki, która chce popełnić samobójstwo, wpłynęło do policji w Przasnyszu 30 grudnia po godz. 15, ale  po kilkugodzinnych poszukiwaniach nie udało się jej znaleźć - na szczęście kobieta sama wróciła do domu. Z kolei informacja o domniemanej próbie samobójczej 47-latka pojawiła się po godz. 18, ale także i w tym przypadku działania policjantów - mimo wykorzystania dodatkowego psa tropiącego - okazały się bezowocne. Z powodu zmroku, warunków pogodowych i ukształtowanie terenu zostały przerwane przed północą, ale po godz. 1 w nocy mężczyzna sam powrócił do domu w gminie Chorzele.

Czytaj też: Małkinia Górna. Ciało mężczyzny na środku ulicy! 32-latek w rękach policji

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok!

Czytaj też: Ostrołęka. Wyleciał z PiS, jego żona straciła posadę wiceprezes. Jest wyrok ws. Sylwestra K.!

Krzynowłoga Wielka. Ciało 30-latka znalezione pod wodą! To zaginiony Edward Ch. [ZDJĘCIA]

Wyrzucił dziecko z samochodu i ukradł BMW warte ćwierć miliona złotych

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE