Mańkowo. Dwóch rannych po zderzeniu z ciężarowym volvo! Jeden trafił do Płocka [ZDJĘCIA]

2021-01-19 9:26
Mańkowo. Dwóch rannych po zderzeniu z ciężarowym volvo! Jeden trafiła do Płocka [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]
Autor: OSP Zawidz Kierowca zakleszczył się w aucie, po tym jak na drodze krajowej nr 10 w Mańkowie pod Sierpcem zderzył się czołowo z ciężarówką

Dwie osoby zostały ranne, po tym jak ich osobówka zderzyła się czołowo z ciężarowym volvo w Mańkowie pod Sierpcem. Po wypadku na drodze krajowej nr 10 interweniowali m.in. druhowie OSP Zawidz, którzy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wyciągnęli kierowcę osobówki. On i jego pasażer trafili do szpitala w Płocku i Płońsku. Do wypadku w Mańkowie doszło w poniedziałek.

Mańkowo. Dwóch rannych po zderzeniu z volvo! Jedna trafiła do szpitala w Płocku

Aktualizacja godz. 9.26

Jak informuje policja w Sierpcu, do wypadku w Mańkowie na drodze krajowej nr 10 doszło, gdy kierowca ciężarowego volvo z naczepą jadący od Drobina w kierunku Sierpca nie ustąpił pierwszeństwa, skręcając na stację paliw. W wyniku tego ciężarówka zderzyła się czołowo z jadącym prawidłowo w kierunku Warszawy osobowym renaultem. Kierowca drugiego pojazdu i jego pasażer - nie wiadomo, czy była nim kobieta, czy mężczyzna - trafili z obrażeniami ciała do szpitala w Płocku i Płońsku.

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Prokuratura ujawnia PRZYKRE fakty!

Kierowca osobówki zakleszczył się w aucie, po tym jak zderzył się czołowo z ciężarówką w Mańkowie pod Sierpcem. Do wypadku na drodze krajowej nr 10 doszło w poniedziałek przed godz. 11.

- Nasze działa polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji kierowcy samochodu osobowego przy pomocy narzędzi hydraulicznych oraz udzieleniu KPP poszkodowanym - informują druhowie z OSP Zawidz, którzy interweniowali na miejscu razem ze strażakami ze Słupi i Sierpca.

Działania strażaków, w tym pomoc poszkodowanym w wypadku w Mańkowie pod Sierpcem osobom, trwały blisko 4 godziny.

Czytaj też: Płock. Dla "Szansy" to ostatnia szansa. Restauracja otwarta mimo obostrzeń. "Każdy ma rodzinę"

Czytaj też: Grabina. Lód zerwał się pod mężczyzną na Jeziorze Górskim! W akcji sanie lodowe i katamaran

Czytaj też: Czerwińsk nad Wisłą. 239 osób zostanie deportowanych? Wszystko przez 36-latka

Mańkowo. Zakleszczył się w aucie po POTĘŻNYM zderzeniu z ciężarówką! ZDJĘCIA z 4-godzinnej akcji 

Karambol pod Wrocławiem

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE