Mazowsze. Nie mogli go złapać, więc sam zadzwonił na policję! Twierdził, że jest za dobry!

2020-08-06 17:06 Michał Michalak
Mazowsze. Nie mogli go złapać, więc sam zadzwonił na policję! Twierdził, że jest za dobry!
Autor: Hase-und-Hase/cc0/Pixabay.com 40-latek z Wyszkowa na Mazowszu twierdził, że policja nie złapie go, bo jest za dobry, zdj. ilustracyjne

Niesamowitą zuchwałością popisał się mieszkaniec Wyszkowa na Mazowszu. Poszukiwany trzema listami gończymi mężczyzna, który miał do odsiedzenia aż 9 lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia, sam zadzwonił na policję. 40-latek powiedział, że nigdy nie zostanie złapany, ponieważ jest za dobry w ukrywaniu się. Policjanci nie chcieli dać mu satysfakcji.

Mundurowi nie mogli złapać mieszkańca Wyszkowa na Mazowszu, więc ten sam zadzwonił na policję, twierdząc, że nigdy nie zostanie zatrzymany, bo jest za dobry w ukrywaniu się. 40-latek był poszukiwany trzema listami gończymi i miał do odsiedzenia karę 9 lat więzienia za za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Policjanci ustalili, że poszukiwany jest bardzo „elektryczny”, czyli że uważa na siebie. Bardzo często zmieniał adresy zamieszkania i potrafił korzystać z nawet czterech różnych marek aut dziennie; mundurowi ustalili, że najczęściej były to luksusowe samochody. 40-latek z Wyszkowa na Mazowszu mieszkał też często u swoich przyjaciółek.

To nie wszystko.

Okazało się, że mężczyzna zadzwonił na policję, mówiąc, że nigdy go nie złapią, ledwie kilka dni przed zatrzymaniem. Funkcjonariuszom udało się namierzyć poszukiwanego w Lublinie, gdzie znaleźli go w jednej z siłowni - 40-latek był kompletnie zaskoczony. Mężczyzna trafił już do aresztu, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego, w którym odbędzie karę 9 lat więzienia.

Mieszkaniec Wyszkowa na Mazowszu był poszukiwany od lipca 2019 r.

Kolejny nowy trop ws. zaginionej Marzeny! "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.