QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

2021-03-10 5:51
QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze Strażnika Teksasu?
Autor: Staff Sgt. Tony Foster - https://www.dvidshub.net/image/1915215/fort-hood-camp-mabry-soldiers-attend-texas-state-prayer-breakfast/domena publiczna/Wikimedia Commons QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"? Zaczynał karierę jeszcze w latach70. u boku Bruce'a Lee. Chuck Norris zyskał jednak ogólnoświatową sławę dopiero w kolejne dekadzie, za sprawą takich serii filmowych, jak "Zaginiony w akcji" i "Oddział Delta", a komercyjnym sukcesem okazał się także powstały w latach 90. "Strażnik Teksasu". Chuck Norris jest jednak znany nie tylko jako bohater filmów, ale i dowcipów.

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

Chuck Norris kończy 81 lat. Bohater "Strażnika Teksasu" urodził się 10 marca 1940 r. w Ryan w Stanach Zjednoczonych. Gdy jako żołnierz trafił do Korei Południowej, spożytkował swój wolny czas, ucząc się sztuk walki, jak m.in. taekwondo. Osiągnął w tym takie mistrzostwo, że po powrocie do USA rozpoczął karierę aktorską, występując na przykład w filmie "Droga smoka" Bruce'a Lee, który był jego przyjacielem.

Chuck Norris zaistniał na dobre w branży filmowej jako gwiazdor serii filmowych "Zaginiony w akcji" i "Oddział Delta", które zostały wyprodukowane w latach 80. W 1993 r. światło dzienne ujrzał z kolei pierwszy odcinek "Strażnika Teksasu", gdzie zagrał tytułową rolę.

Chuck Norris jest ponadto znany z całej masy krążących po internecie dowcipów, które pojawiły się w 2005 r. Dotarły one także do Polski i stały się do tego stopnia popularne, że na ich fali Chuck Norris wystąpił nawet w reklamie jednego z rodzimych banków. W naszym quizie znajdziecie dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu", by uczcić fakt, że Chuck Norris kończy 81 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE