Sochaczew. Wygrał tyle pieniędzy, że nie musi nic robić przez 20 lat! Co zrobił?

2020-11-24 10:29 Michał Michalak
Sochaczew. Wygrał tyle pieniędzy, że nie musi nic robić przez 20 lat! Nie ma to jak Ekstra Pensja
Autor: Lotto.pl Mieszkaniec Sochaczewa wygrał w Ekstra Pensji 1,2 mln złotych, które Totalizator Sportowy będzie mu wypłacał przez kolejne 20 lat

Mieszkaniec Sochaczewa wygrał tyle pieniędzy, że nie musi nic robić przez 20 lat. Mężczyzna w miniony piątek 20 listopada kupił w saloniku prasowym przy ul. Pokoju 10 jeden za 5 złotych, wygrywając w Ekstra Pensji 1,2 mln. To oznacza, że przez najbliższe 20 lat Totalizator Sportowy będzie mu wypłacał co miesiąc 5 tys. złotych.

Mieszkaniec Sochaczewa nie musi nic robić przez 20 lat, bo właśnie przez ten okres Totalizator Sportowy będzie mu co miesiąc wypłacał 5 tys. złotych. W miniony piątek w saloniku prasowym przy ul. Pokoju 10 mężczyzna kupił zakład za 5 złotych i wygrał 1,2 mln złotych w Ekstra Pensji, więc problemy finansowe ma już z głowy. Jak informuje tusochaczew.pl, mieszkaniec Sochaczewa odebrał już na miejscu nagrodę.

Jak grać w Ekstra Pensję?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na gry.lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO. Wybierz 5 liczb z 35 i 1 liczbę z 4. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie, jak i online. Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Grając blankietem w punkcie sprzedaży, możesz skreślić 5 z 35 liczb i nawet wszystkie 4 liczby z 4, tworząc 4 zakłady. Tym sposobem mocno zwiększysz szansę na główną wygraną. Grając z Ekstra Premią, uzyskujesz 8 zakładów: 4 Ekstra Pensji i 4 Ekstra Premii z tym samym zestawem 5 liczb z 35, ale różnymi liczbami z puli czterech - wystarczy trafić 5 z nich.

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy ratują sklep modniarski.