Strajk Kobiet. Zniszczona posesja posłanki PiS! "Nie dajmy się wplatać w protesty skrajnego lewactwa"

2020-10-30 13:54 Michał Michalak
Strajk Kobiet. Zniszczona posesja posłanki PiS! Nie dajmy się wplatać w protesty skrajnego lewactwa
Autor: WFlore/cc0/Pixabay.com Prywatna posesja posłanki PiS Anny Cicholskiej została zniszczona najprawdopodobniej w czasie Strajku Kobiet

NSZZ Solidarność RI Powiat Przasnyski poinformowało o zniszczeniu posesji posłanki PiS Anny Cicholskiej. Rolnicy odcinają się od aktów wandalizmu, które mogły mieć związek z ostatnimi protestami w ramach Strajku Kobiet. "Nie dajmy się wplatać w protesty skrajnego lewactwa, które niszczą protesty rolnicze, oraz strajki kobiet" - napisali na swoim profilu facebookowym.

O sprawie napisał jako pierwszy Codziennik Mławski. Posesja posłanki PiS Anny Cicholskiej została zniszczona - poinformowało NSZZ Solidarność RI Powiat Przasnyski na swoim profilu facebookowym. Rolnicy odcinają się jednocześnie od aktów wandalizmu, do których doszło najprawdopodobniej w czasie Strajku Kobiet.

- Oświadczamy, Solidarność Rolnicza nie ma nic wspólnego z aktami wandalizmu terenów publicznych i prywatnych posesji, walczymy tylko z ustawą dla zwierząt. Pani Poseł Anna Cicholska oraz Senator Jan Maria Jackowski jest po naszej stronie! Nie dajmy się wplatać w protesty skrajnego lewactwa, które niszczą protesty rolnicze, oraz strajki kobiet - napisali rolnicy.

Posłanka PiS Anna Cicholska została wybrana do Sejmu z okręgu płockiego. Obecna kadencja jest jej drugą w roli parlamentarzystki.

Strajk Kobiet w Płocku. Zniszczyli XVI-wieczną bazylikę, ale przyszli i przeprosili! Co z napisem?

Kozolin. ZMASAKROWANE auto! Dwie osoby NIE ŻYJĄ! Ciężko ranny 18-latek w Płocku! [ZDJĘCIA]

Protest kobiet i rolników w Czaplinku