Wola Wierzbowska. Wyskoczył z busa, który jechał 80 km/h! Jest w bardzo poważnym stanie

2020-12-15 11:58
Wola Wierzbowska. Wyskoczył z busa, który jechał 80 km/h! Jest w bardzo poważnym stanie
Autor: PublicDomainPictures/cc0/Pixabay.com 39-latek wyskoczył w Woli Wierzbowskiej z busa, który jechał 80 km/h. Mężczyzna leży w szpitalu w bardzo poważnym stanie

Do makabrycznego wypadku doszło w Woli Wierzbowskiej, gdzie 39-latek wyskoczył z busa, który jechał z prędkością ok. 80 km/h. Wszystko działo się w sobotę 12 grudnia przed godz. 17.30. Volkswagenem transporterem podróżowało kilka osób, w tym siedzący z tyłu mężczyzna. Z nieznanych przyczyn 39-latek otworzył drzwi busa i wyskoczył. Jak informuje policja w Ciechanowie, jest w bardzo poważnym stanie.

O sprawie napisał jako pierwszy portal CiechanówInaczej. 39-latek wyskoczył w Woli Wierzbowskiej z busa, który jechał z prędkością ok. 80 km/h - do wypadku doszło w sobotę 12 grudnia przed godz. 17.30. Mężczyzna upadł na drogę, doznając ciężkich obrażeń głowy, i został zabrany karetką pogotowia. Jak informuje policja w Ciechanowie, jego stan nadal jest bardzo poważny (wtorek 15 grudnia).

QUIZ: Madonna, Tina Turner, Adele... Kto jest królową popu? [QUIZ]

Sprawą wypadku w Woli Wierzbowskiej zajęła się też tamtejsza prokuratura, która wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na dziś wiadomo tylko, że 39-latek był pasażerem volkswagena transportera, którym podróżowało kilka osób, i siedział z tyłu. W czasie jazdy z nieznanego jak dotychczas powodu mężczyzna otworzył nagle drzwi i wyskoczył prosto na drogę. Jak wstępnie informuje policja w Ciechanowie, poszkodowany być może znajdował się pod wpływem alkoholu, ale muszą to jeszcze potwierdzić wyniki badania krwi.

Czytaj też: Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Gostynin. Zwłoki 36-latka w mieszkaniu przy Spółdzielczej! Służby zaalarmowała matka

Czytaj też: Przasnysz. Radny powiatu i były starosta sierpecki w rękach CBA! Ogromna łapówka dla urzędnika

Turza Wielka. ROZBIŁ bariery i wpadł do rzeki! Co zrobił kierowca scanii? [ZDJĘCIA]

Sąd w Łodzi skazał go na więzienie, bo pomylił osoby?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE