Zwłoki mężczyzny w aucie mieszkańca Płocka. Wiemy, co się wydarzyło!

i

Autor: icsilviu/cc0/Pixabay.com Zwłoki mężczyzny w aucie mieszkańca Płocka. Prokuratura ujawniła, że denat szukał w nim schronienia i doprowadził do pożaru, w któym spłonął, zdj. ilustracyjne

Zwłoki mężczyzny w aucie mieszkańca Płocka. Wiemy, co się wydarzyło!

2020-12-04 13:06

Prokuratura Rejonowa w Płocku ujawnia, co wydarzyło się 3 października br., gdy w aucie mieszkańca miasta znaleziono zwłoki mężczyzny. Samochód spłonął w pożarze, więc ujawnione ciało było zwęglone i trudno było ustalić tożsamość denata. Teraz wiadomo już, kim był nieszczęśnik i w jakiej relacji pozostawał z mieszkańcem Płocka. Ten ostatni został przesłuchany, ale nie postawiono mu zarzutów.

Zwłoki mężczyzny w aucie mieszkańca Płocka znaleziono 3 października br. na ulicy Osiedlowej. Ciało było zwęglone, bo w samochodzie dostawczym wybuchł wcześniej pożar. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Płocku, denat również był mieszkańcem Płocka, który mimo że miał gdzie mieszkać, prowadził, jak to ujęli śledczy, "wędrowny tryb życia". Ponadto wiadomo, że nadużywał on alkoholu i palił papierosy, a mieszkaniec ul. Osiedlowej w Płocku i jego sąsiedzi znali go z widzenia.

Feralnej nocy na ulicy Osiedlowej w Płocku mężczyzna zidentyfikowany przez prokuraturę szukał w aucie mieszkańca miasta schronienia. Samochód dostawczy był zamknięty i stał nieużytkowany od ok. roku, czekając na remont, ale znajdował się poza ogrodzeniem posesji jego właściciela.

Denat włamał się do środka i prawdopodobnie przez przypadek zaprószył ogień, wywołując pożar, w którym sam zginął. Jak informuje prokuratura w Płocku, w przeszłości doprowadził już do co najmniej jednej podobnej sytuacji. Śledztwo w tej sprawie jeszcze trwa, ale jest już na końcowym etapie.

Mazowieckie. Trzech mężczyzn zginęło na drodze! 21-latek wypadł z auta [ZDJĘCIA]

Ksiądz Arek powiesił się na plebanii w Sokołowie Podlaskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE