15-latek zmarł na lekcji informatyki! Dramat w szkole we Wronkach

2022-04-05 15:20
15-latek zmarł na lekcji informatyki! Dramat w szkole we Wronkach
Autor: Karol Szadkowski (AMZ Kutno) [CC BY-SA 4.0] 15-latek zmarł na lekcji informatyki! Dramat w szkole we Wronkach

Tragiczne wydarzenia w jednej ze szkół we Wronkach (woj. wielkopolskie). 15-latek zasłabł na lekcji informatyki. Natychmiast podjęto reanimację. Niestety nastolatka nie udało się uratować. Szczegóły tego smutnego zajścia opisujemy w poniższym artykule.

W jednej ze szkół we Wronkach rozegrał się prawdziwy dramat. W poniedziałek (4 kwietnia 2022 roku) podczas lekcji informatyki zasłabł 15-letni chłopiec. Od razu udzielono mu pomocy i rozpoczęto reanimację. Na miejsce wezwano karetkę, którą nastolatek pojechał do szpitala. Z lecznicy napłynęły, jednak tragiczne wieści. - Nie udało się go uratować - przekazała asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Szamotułach. Na pytanie, dlaczego doszło do tragedii odpowiedzieć ma sekcja zwłok.

Sonda
Jak oceniasz pracę służb w Polsce?
13-letni Kacper z Surochowa wszedł na lód. Właśnie mija rok od jego tragicznej śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE