32-letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa? Tragedia w Kościanie

2021-09-16 12:55
32-letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa? Tragedia w Kościanie
Autor: OSP KSRG Kościan 32-letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa? Tragedia w Kościanie

Tragiczny wypadek w Kościanie (woj. wielkopolskie). W czwartkowe przedpołudnie na drodze zginął 32-letni motorowerzysta. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Zabezpieczono już nagranie z monitoringu, które na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości.

Do dramatycznych wydarzeń w Kościanie doszło w czwartek (16 września) około godz. 10:00. Na ulicy Gostyńskiej motorower zderzył się z samochodem ciężarowym. - Kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu - przekazał dyżurny wielkopolskich strażaków. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie ustalono, że 32-letni motorowerzysta wyjeżdżał z ulicy Przemysłowej i nie ustąpił pierwszeństwa 33-letniemu kierowcy ciężarówki. Śledczy zabezpieczyli m.in. nagrania z okolicznego monitoringu. To pozwoli rozwiać wątpliwości dotyczące tego tragicznego zdarzenia.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE