Wjechał ciężarówką pod szynobus

i

Autor: Wielkopolska Policja Wjechał ciężarówką pod szynobus. Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w Bolechowie k. Poznania.

Bolechowo: Zignorował czerwone światło i wjechał prosto pod pociąg! Jest akt oskarżenia

2020-11-25 19:30

Dramatyczny wypadek w Bolechowie koło Poznania. Ciężarówka na przejeździe kolejowym wjechała pod rozpędzony w szynobus, omijając stojące auta! Kilka osób zostało rannych, w tym kierowca ciężarówki. Jest już akt oskarżenia dla niego!

Do dramatycznych scen na przejeździe kolejowym w Bolechowie doszło w środę (29 kwietnia). Około godz. 17:30 ciężarówka zderzyła się z pociągiem relacji Wolsztyn - Wągrowiec. Rannych zostało 17 osób, a jedna z nich ciężko.

- Zignorował opuszczone szlabany i czerwone światło. Będziemy zabiegać o areszt dla kierowcy - mówił tuż po wypadku mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji.

Kilka dni po wypadku Roman. S. usłyszał zarzuty. Nie przyznał się do winy i nie złożył żadnych wyjaśnień. "Głos Wielkopolski" poinformował, że jest już jednak gotowy akt oskarżenia. Mężczyzna jest dokładnie oskarżony o sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu 10 lat więzienia.

Przyjaciele zginęli pod pociągiem intercity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany