Czarnków: Był poszukiwany listem gończym. Wpadł przez psa

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Czarnków: Był poszukiwany listem gończym. Wpadł przez psa

Czarnków: Był poszukiwany listem gończym. Wpadł przez psa

2021-12-06 17:18

Policjanci z Czarnkowa zostali wezwani na interwencje w związku ze głoszeniem dotyczącym niezachowania należytej ostrożności przy trzymaniu psa. Okazało się, że 52-letni właściciel czworonoga jest poszukiwany listem gończym!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29 listopada). Policjanci z Czarnkowa udali się na interwencję w związku z tym, że właściciel psa nie zachowywał ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Podczas legitymowania opiekun zwierzęcia wprowadził policjantów w błąd podając nieprawdziwe dane osobowe. - Wersje co do swojej tożsamości zmieniał kilkukrotnie. W związku z powyższym mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, gdzie w toku dalszych czynności policjanci ustalili kim jest oraz powód ukrywania przez niego swoich prawdziwych danych - tłumaczy Karolina Górzna-Kustra, oficer prasowa KPP Czarnków.

Czytaj też: Pleszew. Policjanci z drogówki przyjmowali łapówki?! Stanowcza decyzja komendanta

Okazało się, że 52-latek jest poszukiwany listem gończym i ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. - Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę wymierzoną przez sąd - dodaje policjantka.

Rozbój we Wrocławiu. Policjanci poszukują mężczyzny na rowerze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE