Dramatyczny wypadek na DK 11 koło Środy Wielkopolskiej. Jedna osoba nie żyje, są ranni!

2021-06-21 16:14
Wypadek samochodowy
Autor: Pixabay Śmiertelny wypadek samochodowy na drodze krajowej nr 57 w okolicach Wielbarka (woj. warmińsko-mazurskie). Jedna osoba nie żyje. Zdj. ilustracyjne.

Tragiczny wypadek w miejscowości Wolica Pusta (pow. średzki) w województwie wielkopolskim. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba nie żyje. Droga krajowa numer 11 jest zablokowana. Na miejscu lądował helikopter LPR.

Do wypadku na drodze krajowej numer 11 w miejscowości Wolica Pusta doszło po godz. 14:00. Czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka.

- Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Druga osoba jest uwięziona w pojeździe - powiedział chwilę po wypadku dyżurny wielkopolskich strażaków.

Uwiezioną osobę udało się sprawnie wydostać, a na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Samochodem osobowym podróżowały łącznie cztery osoby. Poszkodowane zostało dziecko oraz jego matka. Wszyscy trafili do szpitala.

W wyniku wypadku droga krajowa nr 11 jest zablokowana. Według Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego utrudnienia dla kierowców mogą potrwać do godz. 16:40.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE