Jeździła po Polsce, aby kraść! W końcu wpadła

i

Autor: fotolia.pl Jeździła po Polsce, aby kraść! W końcu wpadła

Okradała markety

Jeździła po Polsce, aby kraść! W końcu wpadła

2022-09-19 8:33

34-latka znalazła nietypowy sposób na życie. Jeździła po całej Polsce, aby okradać markety. Ta sztuka jej się wiele razy udała. Aż w końcu wpadła! Teraz grozi jej kilka lat więzienia.

Sprawa dotyczy 34-letniej obywatelki Mołdawii, która dokonywała kradzieży w marketach w całej Polsce. Wszystko rozpoczęło się od zdarzeń w marketach zlokalizowanych w Wyrzysku, Białośliwiu i Pile. - Zabezpieczone dowody w postaci monitoringów zarejestrowały wizerunek kobiety. Dalsze czynności realizowane wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego pozwoliły wytypować sprawczynię. 34-letnia obywatelka Mołdawii została zatrzymana na terenie Iławy - mówi st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

CZYTAJ TEŻ: Ukradli seniorce ponad pół miliona złotych! 18-latka podała się za pracownicę poczty

Policjanci prowadząc postępowanie uzyskali informacje świadczące o kolejnych kradzieżach, za które odpowiedzialna jest ta sama kobieta. - Jak się okazało 34-latka jeździła po całej Polsce i dokonywała przestępstw w różnych miejscowościach, między innymi w Płocku, Iławie, Szamocinie czy Trzciance - tłumaczy st. sierż. Zeszot.

Pracownica banku ukradła klientom 2 miliony złotych!

Obywatelka Mołdawii wstępnie usłyszała trzy zarzuty za kradzieże dokonane w Pile, Białośliwiu oraz Wyrzysku. - Zebrany materiał dowodowy będzie podstawą do rozszerzenia przedstawionych zarzutów. Funkcjonariusze w chwili obecnej posiadają wiedzę na temat kolejnych kilkudziesięciu kradzieżach, których dokonała kobieta. Straty jakie wyrządziła są szacowane na kwotę 21 tysięcy złotych - mówi policjant.

Decyzją Sądu Rejonowego w Chodzieży wobec 34-latki został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Zostałeś kiedyś okradziony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE