Kierowca renaulta nie żyje! Przywrócili mu funkcje życiowe, ale zmarł w szpitalu w Poznaniu

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Nie żyje kierowca renaulta, który zderzył się w Jasinie pod Poznaniem z hyundaiem

Tragiczne zderzenie dwóch aut

Jasin: Nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do zderzenie. Przywrócono mu funkcje życiowe ale nie na długo

2022-10-09 20:45

Nie żyje kierowca renaulta, który zderzył się w Jasinie pod Poznaniem z hyundaiem. Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło w niedzielę, 9 października, między 14 a 15. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, ofiara zdarzenia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy drugiego samochodu, w wyniku czego oba auta zderzyły się. Kierowca renaulta zmarł

Śmiertelny wypadek w Jasinie pod Poznaniem. Kierowca renaulta zmarł po przewiezieniu do szpitala

Kierowca renaulta, który miał doprowadzić do zderzenia z hyundaiem, zmarł w szpitalu w Poznaniu. Do śmiertelnego wypadku doszło w Jasinie w powiecie poznańskim w niedzielę, 9 października, między godz. 14 a 15, na drodze krajowej nr 92. Jak wstępnie informuje Policja Wielkopolska, kierowca renaulta próbował włączyć się do ruchu, ale nie ustąpił pierwszeństwa 35-latkowi prowadzącemu hyundaia i oba auta zderzyły się. Gdy na miejsce dotarły służby ratownicze, pierwszy z mężczyzn był nieprzytomny, ale po reanimacji przywrócono mu funkcje życiowe. Jak się później okazało, nie na długo.

- Kierowca renaulta zmarł po przewiezieniu do szpitala, ok. godz. 16.10 - mówi młodszy inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik Policji Wielkopolskiej.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury. To już drugi śmiertelny wypadek pod Poznaniem, do którego doszło w niedzielę, 9 października. Wcześniej pisaliśmy o śmierci motocyklisty po zderzeniu z busem w pobliżu Murowanej Gośliny.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zaatakował kierowcą MPK Wrocław. Bił i kopał go na pętli autobusowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany