Koronawirus. Pękła kolejna granica! Raport z Wielkopolski [20.10.21]

2021-10-20 11:11
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [20.10.21]
Autor: ckstockphoto/Pixabay.com Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [20.10.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii się rozpędza. Ile dziś (20.10) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w środę (20 października) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 20 października, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto od kilku tygodni widzimy stały wzrost zakażeń. Tym samym możemy mówić o czwartej fali.

Ile dziś (20 października) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 20 października 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy IV fala COVID-19 staje się groźniejsza niż poprzednie? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W środę (20 października 2021) resort zdrowia poinformował o 5559 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 21 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 54 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 950 616 osób. Niestety, 76 254 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 20 października 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 267 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie.

Sonda
Czy boisz się czwartej fali koronawirusa?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE