Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [26.11.21]

2021-11-26 10:33
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [26.11.21]
Autor: Shutterstock Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [26.11.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii szaleje na całym świecie. Ile dziś (26.11) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w piątek (26 listopada) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 26 listopada, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Trzy fale koronawirusa zebrały żniwo zgonów. Niestety czwarta fala także jest bardzo niebezpieczna.

Ile dziś (26 listopada) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 26 listopada 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W piątek (26 listopada 2021) resort zdrowia poinformował o 26 735 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 129 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 292 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 3 461 066 osób. Niestety, 82 607 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 26 listopada 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 2471 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarło 35 osób.

Sonda
Szczepiliście się przeciwko koronawirusowi?
Poradnik Zdrowie: brytyjski wariant koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE