Koronawirus w Wielkopolsce. Trzy nowe przypadki w regionie!

2020-03-26 9:22 EIPOZ
W Zielonej Górze małe dziecko ZAKAŻONE koronawirusem! Jego babcia OKŁAMAŁA lekarzy!
Autor: se.pl Matka chłopca niedawno wróciła z Niemiec i miała objawy z=typowe dla zakażenia koronawirusem

Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach. Wśród nich są także osoby z województwa wielkopolskiego.

Koronawirus w Polsce

Niestety, ciągle rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem. Po godz. 9:00 ministerstwo zdrowia poinformowało o 34 nowych przypadkach. Łącznie w Polsce u 1085 osób potwierdzono obecność wirusa. Niestety, aż 15 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce

Wśród zakażonych są także osoby z województwa wielkopolskiego. Poinformowano o trzech nowych przypadkach. Kim są zakażeni?

- kobieta w średnim wieku z powiatu ostrowskiego. W stanie dobrym leży w szpitalu zakaźnym w Kaliszu. Powróciła z zagranicy.
- kobieta w średnim wieku w powiecie pilskim w stanie dobrym przebywa w domu (izolacja). Zakażenie bez określonego kontaktu.
- mężczyzna w starszym wieku (75 lat) z powiatu kaliskiego zmarły w Szpitalu w Kaliszu, którego przyczyną zgonu nie był COVID-19

W województwie wielkopolskim potwierdzono łącznie 62 przypadki zakażenia koronawirusem. Niestety, dwie osoby zmarły.

Koronawirus w Polsce

Każdego dnia rośnie liczba osób zakażonych. Najnowsze informacje z Polski i ze świata znajdują się w naszej RELACJI NA ŻYWO.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.