policja_KOM-1_ubrania ochronne

i

Autor: Śląska Policja

Poznań: Krzyczeli w sklepie, że mają KORONAWIRUSA i OPLULI ekspedientkę! [WIDEO]

2020-03-19 11:22

Koronawirus w Poznaniu. Byli pijani, agresywni i wpadli na wyjątkowo głupi pomysł. W sklepie spożywczym przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu dwóch mężczyzn opluło ekspedientkę, a wcześniej krzyczeli, że mają koronawirusa. Musiała interweniować policja w specjalnych kombinezonach ochronnych.

Jakby policjanci mało mieli teraz stresującej pracy, muszą jeszcze zajmować się takimi typami. Do jednego ze sklepów w Poznaniu weszło dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Od razu zaczęli się awanturować.

- Grozili ekspedientce i mówili jej, że mają koronawirusa. Kobieta wezwała ochronę, która ich ujęła - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji. Jakby tego było mało, jeden z nich splunął sprzedawczyni prosto w twarz. Na miejscu bardzo szybko pojawili się funkcjonariusze - między innymi Grupa Realizacyjna w ochronnych kombinezonach. Panowie, którzy chwalili się, że są zarażeni koronawirusem po wytrzeźwieniu będą się tłumaczyć śledczym ze swojego zachowania.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny!

Cała sytuacja została zarejestrowana na jednym z filmów krążących w internecie. Można ją zobaczyć poniżej.

Koronawirus w Polsce

Najnowsze doniesienia z kraju i ze świata można śledzić w naszej RELACJI NA ŻYWO. Ponadto polecamy naszą mapę online. Znajdują się na niej wszystkie potwierdzone przypadki w Polsce.

Harcerze w Krakowie szyją maseczki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany