Nie żyje 59-letnia kobieta. Zatrzymano jej siostrę bliźniaczkę. Co się wydarzyło w Rakoniewicach?!

2020-06-30 6:42 BM
pobicie, pięść
Autor: klavesakm /Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Tajemnicza śmierć 59-letniej mieszkanki Rakoniewic (pow. grodziski). Wiadomo, że nad kobietą znęcała się jej siostra bliźniaczka, która usłyszała zarzuty. Co się działo w tym domu?!

59-latka zmarła w piątek (26 czerwca). Portal grodzisk.naszemiasto.pl informuje, że jeszcze dzień przed śmiercią w jej domu interweniowała policja. Chodziło o zakłócanie porządku, bowiem na terenie posesji trwała libacja alkoholowa.

Niestety, 59-latka następnego dnia już nie żyła. Pierwotnie ustalono, że do zgonu mogło dojść po awanturze i dlatego też zatrzymano siostrę bliźniaczkę zmarłej. W momencie aresztowania miała ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W takim razie co wydarzyło się w Rakoniewicach? Sekcja zwłok wykluczyła udział osób trzecich, ale ustalono nowe fakty w tej wstrząsającej sprawie.

- W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów wyszły na jaw sprawy z niedalekiej przeszłości dotyczące znęcania się fizycznego i psychicznego przez siostrę bliźniaczkę denatki - przekazał oficer prasowy KPP w Grodzisku, kom. Kamil Sikorski w rozmowie z grodzisk.naszemiasto.pl.

Siostra zmarłej usłyszała zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego. Sprawą zajmie się sąd.

Matka z córkami utraciły mieszkanie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.