Olbrzymi przyrost zgonów w Wielkopolsce! Najnowsze dane o koronawirusie

i

Autor: Pablo

Olbrzymi przyrost zgonów w Wielkopolsce! Najnowsze dane o koronawirusie

2020-04-27 18:21

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa. Na COVID-19 zmarło 23 kolejnych pacjentów, w tym aż pięcioro z Wielkopolski. Chorzy mieli od 77 do 92 lat, a byli leczeni w Poznaniu oraz w Wolicy. Wśród ofiar jest jeden mężczyzna i cztery kobiety.

Dzisiaj (27 kwietnia) po południu Ministerstwo Zdrowia przedstawiło najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa. Na chorobę COVID-19 zmarły kolejne 23 osoby, w tym aż pięcioro mieszkańców Wielkopolski. Wszyscy pochodzili z Kalisza. Trzy zgony potwierdzono w szpitalu na ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu, a dwa w Wolicy. Ofiarami koronawirusa są cztery kobiety w wieku od 78 od 92 lat  i 77-letni mężczyzna. Dowiedzieliśmy się również o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 w województwie. 

Od początku epidemii w Wielkopolsce na COVID-19 zmarły już 82 osoby, stwierdzono 1343 przypadków zakażenia, a 204 pacjentów uznano za wyleczonych.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Polski lekarz, dr Paweł Szczuciński ratował we Włoszech chorych na koronawirusa. Patrzyłem jak umierają ludzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE