Paskudne czyny 37-latka z Obornik. "Spróbuj się pobawić swoimi piersiami"

2021-10-14 11:45
Paskudne czyny 37-latka z Obornik. Spróbuj się pobawić swoimi piersiami
Autor: Strażnicy Dziecięcych Snów Paskudne czyny 37-latka z Obornik. "Spróbuj się pobawić swoimi piersiami"

Pedofilia to niestety bardzo powszechne zjawisko. Tym razem zatrzymano 37-latka z Obornik Wielkopolskich, który robił paskudne rzeczy. Do wszystkiego przyznał się na nagraniu. Mężczyzną zajęła się policja.

Grupa łowców pedofilów o nazwie "Strażnicy Dziecięcych Snów" namierzyła 37-latka z Obornik Wielkopolskich o imieniu Przemysław. Mężczyzna pisał z kilkorgiem dzieci poniżej 15. roku życia. - Wysyłał swoje nagie zdjęcia, filmiki na których się masturbował. Żądał od dzieci tego samego.Ponadto chciał być dla nich nauczycielem - przekazują przedstawiciele. Zatrzymanie miało miejsce w sobotę (9 października) w godzinach porannych. Z nagrania dowiedzieliśmy się, że mężczyzna namawiał dziewczynkę, żeby wysyłała zdjęcia swoich piersi i się masturbowała. Podczas półgodzinnego nagrania przyznał się do rozmów z małoletnią w wieku 13 lat. - Wysyłałem zdjęcia, ale na pewno nie spotkałbym się z dzieckiem - zarzekał się 37-latek i podkreślał, że pisał tylko z dwiema dziewczynkami. 

Na miejsce przyjechała policja, która aresztowała 37-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące m.in. prezentowania treści pornograficznych i składania propozycji wykonania innej czynności seksualnej. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Sonda
Czy kary dla pedofilów powinny być wyższe?
Tak łowcy pedofili zatrzymują zboczeńca w parku w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE