Pierwsza dziewczynka z pięcioraczków jest już w domu! Rodzice są... ZASKOCZENI jej zachowaniem

2021-03-08 10:15 mrok

Pięcioraczki rosną jak na drożdżach. W domu jest już pierwsza dziewczynka z całej piątki. Tata pięcioraczków, Mikołaj Białecki, zdradził Super Expressowi, że razem z narzeczoną jest zaskoczony zachowaniem córeczki. W połowie tygodnia do rodziny dołączy najprawdopodobniej mały Maksymilian. Najmniejsza z rodzeństwa Anastazja waży już prawie 1,5 kg i jej przyjazd do domu to też kwestia najbliższego czasu.

Hanna Sobolewska (26 l.) i Mikołaj Białecki (28 l.) z Gniezna (woj. wielkopolskie) 17 stycznia zostali rodzicami pięcioraczków. Na świat przyszły ich wyczekane maleństwa: Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maks. Maluchy od samego początku przebywają w inkubatorach. Wszystko przez to, że urodziły się 11 tygodni przed terminem. Jak na tak mnogą ciążę, to i tak bardzo dobry wynik. Dzieci są pod opieka najlepszych neonatologów w Wielkopolsce. Najmniejsza z całej piątki była Anastazja, która waży zaledwie 680 gramów - największy natomiast był Maksymilian, który urodził się z wagą 1240 gramów. Klara Miałą 845 gramów, Laura 980 gramów a  Wiktoria 1120 gramów. I to właśnie ona - jako pierwsza opuściła szpital. W chwili wyjścia do domu ważyła ponad 2 kilogramy. Rodzice od dużego czasu przygotowywali się na przyjęcie w domu maluchów. Przeprowadzili się do większego mieszkania. Od premiera Mateusza Morawieckiego odebrali kluczyli do auta - którym będą mogli jeździć całą rodziną.

CZYTAJ: Cała prawda o rodzicach pięcioraczków. Tak zaczęły się ich starania o dziecko

W niedzielę (7 marca) do domu wrócili w trójkę. Jak się okazało - Wiktoria to bardzo grzeczna i spokojna dziewczynka. To zachowanie bardzo zaskoczyło młodych rodziców. - Jesteśmy zdziwieni, że jest tak grzeczna jakby jej w ogóle nie było. Tylko je i śpi - mówi Super Expressowi Mikołaj Białecki.

W środę lub w czwartek (10 lub 11 marca) do domu najprawdopodobniej przyjedzie ze szpitala mały Maks. Najdłużej rodzice będą musieli czekać na Anastazję. Teraz najmniejsza dziewczynka waży niecałe 1,5 kilograma.

W Gnieźnie urodziły się pięcioraczki
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE