Piła: Starsza kobieta straciła orientację. Rodzina zgłosiła zaginięcie

Piła: Starsza kobieta straciła orientację. Rodzina zgłosiła zaginięcie
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Piła: Starsza kobieta straciła orientację. Rodzina zgłosiła zaginięcie

Starsze osoby bardzo często tracą orientację w terenie. Tak też było w przypadku mieszkanki Piły, która wyszła z domu, ale nie potrafiła do niego wrócić. Na szczęście na swojej drodze spotkała policjantkę.

Do przerażającego zdarzenia doszło w niedzielny wieczór. St. sierż. Jowita Kuzka zauważyła na wysokości Dolaszewa idącą poboczem starszą kobietę, która miała problemy z poruszaniem się.

- W rozmowie seniorka przyznała się, że straciła orientację w terenie i myślała, że znajduje się w pobliżu swojego domu na ulicy Śniadeckich w Pile. Policjantka odwiozła ją pod dom, gdzie na miejscu byli obecni zaniepokojeni członkowie rodziny - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Jak się okazało starsza kobieta spędziła na mroźnym powietrzu kilka godzin. Najbliżsi zdążyli także zgłosić ten fakt do dyżurnego pilskiej komendy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Seniorka pobiła pirata drogowego KULĄ i torebką! To WIDEO to hit internetu. Facet zebrał straszny łomot
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE