Po kradzieży szczoteczki do zębów miał wyrzuty sumienia! Nie uwierzycie, co zrobił!

2021-03-05 8:04 bm
Po kradzieży szczoteczki do zębów miał wyrzuty sumienia! Nie uwierzycie, co zrobił!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Po kradzieży szczoteczki do zębów miał wyrzuty sumienia! Nie uwierzycie, co zrobił!

Okazja czyni złodzieja. Z plagą kradzieży zmagają się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej. Warto przytoczyć historię złodzieja, który ukradł... szczoteczkę do zębów. Nie uwierzycie, co zrobił później.

Policjanci ze Środy Wielkopolskiej informują o wielu kradzieżach w marketach czy galeriach handlowych. Na swojej stronie zamieszczają wizerunki osób poszukiwanych i często opisują ciekawe historie. Tak też było w tym przypadku.

- Po ostatnim filmie zgłosił się mężczyzna, którego szukaliśmy za przywłaszczenie szczoteczki elektrycznej. 40-latek uregulował opłatę za towar w sklepie i otrzymał od policjantów grzywnę finansową - opowiadają mundurowi.

Mundurowi podkreślili, że mężczyzna miał wyrzuty sumienia i najzwyczajniej w świecie było mu wstyd.

Katowice: Najgłupszy złodziej świata? Wszedł do sklepu BEZ MASECZKI i ukradł kosmetyki. Wszystko nagrały kamery
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE