Pobita i wychłodzona kobieta znaleziona nad jeziorem. Policja zatrzymała 38-latka

i

Autor: Pixabay Pobita i wychłodzona kobieta znaleziona nad jeziorem. Policja zatrzymała 38-latka

Straszne

Pobita i wychłodzona kobieta znaleziona nad jeziorem. Policja zatrzymała 38-latka

2023-12-09 22:43

Dramat w Wągrowcu. Jak przekazał asp. Dominik Zieliński, w piątek wieczorem (8 grudnia) nad Jeziorem Durowskim znaleziono wychłodzoną 39-latkę. Kobietę miała obrażenia twarzy. Najpewniej została pobita. Policja zatrzymała 38-latka. Mężczyzna jest bliską osobą pokrzywdzonej. W chwili zatrzymania był pijany.

Wągrowiec. Pobita kobiet nad jeziorem

- W piątek wieczorem, kilkanaście minut po godzinie 21 służby powiadomione zostały przez pracownika ochrony klubu znajdującego się nad Jeziorem Durowskim o odnalezionej kobiecie na trawniku nieopodal - powiedział PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu asp. Dominik Zieliński. Jak dodał, z przekazanego zgłoszenia wynikało, że kobieta ma obrażenia twarzy i jest wychłodzona.

- Policjanci ustalili, że obrażenia kobiety powstały najpewniej w wyniku uderzeń, stąd dalsze działania funkcjonariuszy polegały na ustaleniu i zatrzymaniu potencjalnego sprawcy - wskazał asp. Zieliński.

Ranna 39-latka została zabrana do szpitala w Pile.

38-latek zatrzymany

Jeszcze tego samego wieczoru, krótko przed północą, policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wągrowca, który - jak ustalono - jest bliską osobą pokrzywdzonej kobiety. Asp. Dominik Zieliński przekazał PAP, że mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał ok. 2 promili alkoholu w organizmie.

38-latek został doprowadzony do wągrowieckiej jednostki policji, na dalsze czynności.

- Przeprowadzone przez policjantów dotychczas czynności uprawdopodobniają, że zatrzymany może być sprawcą uszkodzeń ciała pokrzywdzonej. Wszystkie okoliczności zajścia są wyjaśniane - podkreślił asp. Zieliński.

Quiz. Sobotnia ortografia. "Ch" czy "h"? Już 6/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Wskaż poprawną pisownię:
Nasi Partnerzy polecają