Poznań. Groźby karalne i kradzież. Policjanci szukają tego mężczyzny

2022-05-27 6:49
Poznań. Groźby karalne i kradzież. Policjanci szukają tego mężczyzny
Autor: KMP Poznań Poznań. Groźby karalne i kradzież. Policjanci szukają tego mężczyzny

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie kierowania gróźb oraz kradzieży. W związku z tym udostępnili zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Rozpoznajesz go?

Do zdarzenia doszło 5 kwietnia 2022 roku w jednym ze sklepów przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Nieznany sprawca miał używać gróźb oraz dokonać kradzieży na kwotę ponad 400 zł. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym wydarzeniem. - Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod całodobowym numerem telefonu 47 77 122-11 oraz pod numerem telefonu 47 77 136-01 czynnym od godz. 7:00 do 15:00 - informują mundurowi.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?
Zuchwała kradzież pieniędzy w powiecie żnińskim. Policja szuka tego mężczyzny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE