Poznań. Kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów! Szokujący wypadek [WIDEO]

2021-09-21 22:07
Poznań. Kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów! Szokujący wypadek [WIDEO]
Autor: Randgruppe/cc0/Pixabay.com Kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów w Poznaniu. Do wypadku doszło w przejściu podziemnym pod rondem Kaponiera (zdj. ilustracyjne)

Kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów w Poznaniu. Do wypadku doszło w przejściu podziemnym pod rondem Kaponiera. Tuż obok znajduje się winda, która w momencie zdarzenia była sprawna, ale poszkodowana i tak postanowiła skorzystać z ruchomych schodów. Na nagraniu widać, że pokonała co najmniej kilka stopni, po czym runęła z dzieckiem na ziemię.

Poznań. Kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów! Szokujący wypadek

Jak informuje wtk.pl, kobieta z dzieckiem w wózku spadła z ruchomych schodów w Poznaniu. Do wypadku doszło w czwartek 16 września w godzinach wczesnopołudniowych w przejściu podziemnym pod rondem Kaponiera. Na nagraniu widać, że kobieta pokonuje, trzymając wózek z dzieckiem, przynajmniej kilka stopni, po czym gwałtownie spada w dół. Świadek wypadku poinformował, że poszkodowanej zsunęła się nagle naga i dlatego runęła w dół. Fakt, że postanowiła skorzystać z ruchomych schodów, dziwi o tyle, że obok znajduje się winda, która działała w momencie wypadku, co potwierdziła Agnieszka Smogulecka, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. To nie wszystko, bo jak informuje Tenpoznan.pl, na ruchomych schodach nie wolno korzystać z dziecięcych wózków. Na ogół uniemożliwiają to specjalne słupki, których zabrakło jednak w miejscu wypadku w Poznaniu. Tymczasem kobiecie i jej dziecku pomogli pracownicy ochrony - maluszkowi nic się nie stało, natomiast do poszkodowanej wezwana została karetka pogotowia.

Czytaj też: Kórnik. Koszmarny wypadek! Dwie kobiety zginęły w zderzeniu mercedesa z tirem [AKTUALIZACJA]

Czytaj też: 14-letnia Oliwia wpadła pod rozpędzony pociąg! Czy jeszcze kiedyś zatańczy?

Czytaj też: Poznań: Obrzuciła kościół jajkami i mówiła o wojnie. Wysokość kary zaskakuje

Sonda
Czy odpowiedzialność za wypadek spada tylko na kobietę?
Obciął dłoń maczetą 21-letniemu Maksymilianowi. Masakra w Leżajsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE