Poznań: Tłumy seniorów na szczepieniach! Nie ma mowy o zachowaniu dystansu społecznego

2021-03-03 12:11 bm
Poznań: Tłumy seniorów na szczepieniach! Nie ma mowy o zachowaniu dystansu społecznego
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań: Tłumy seniorów na szczepieniach! Nie ma mowy o zachowaniu dystansu społecznego

Niepokojące doniesienia dotyczące szczepień w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu. Przed wejściem gromadzą się tłumy seniorów. Nie ma mowy o zachowaniu dystansu społecznego. Czy uda się rozwiązać problem?

Centrum Medyczne HCP w Poznaniu to jeden z wielu punktów szczepień w stolicy Wielkopolski. Telewizja WTK poinformowała o sporych problemach logistycznych w tym miejscu. Przed drzwiami są olbrzymie skupiska starszych osób. Niewiele lepsza sytuacja jest także wewnątrz placówki.

- Nie rozumiem, dlaczego muszę stać ciasno, aby nie przeoczyć swojej kolejki. Nie rozumiem, dlaczego wyczytując kolejnych, nie podają, z której godziny pacjentów wzywają - napisał jeden z widzów.

My również otrzymaliśmy informacje w tej sprawie. Wiele osób jest przerażonych tym, że w tym miejscu nie ma szans na zachowanie dystansu społecznego.

- Jesteśmy w ogromnym skupisku. Nic nie widać i nic nie słychać. O zachowaniu dystansu społecznego można zapomnieć - napisała pani Agata.

W związku z niepokojącymi sygnałami próbujemy skontaktować się z koordynatorką szczepień Magdaleną Piątkowską. Wysłaliśmy oficjalne zapytanie i czekamy na odpowiedź.

Czarnek o szczepieniach nauczycieli. Padły ważne słowa
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE