Prawo jazdy 2021: Najlepsze szkoły nauki jazdy w Poznaniu. Z nimi zdasz na prawko za pierwszym razem!

2021-04-16 13:43 Marta Zalewska
nauka jazdy
Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS nauka jazdy

Przed przyszłymi kierowcami bardzo trudne zadanie: którą szkołę nauki jazdy w Poznaniu wybrać? Czym się kierować przy wyborze? Przychodzimy z pomocą! Przygotowaliśmy ranking najlepszych szkół nauki jazdy w Poznaniu pod względem zdawalności egzaminu na kat. B za pierwszym podejściem. Zobaczcie, do której szkoły się zapisać, by zdać na prawko za pierwszym razem!

Chcecie zdać egzamin na prawo jazdy w 2021 roku, ale nie wiecie, jaką szkołę nauki jazdy wybrać? To trudna decyzja - od tego przygotowania zależy, czy zdacie egzamin praktyczny za pierwszym razem. Dlatego przychodzimy z pomocą przyszłym kierowcom. W naszym rankingu znajdziecie 20 najlepszych szkół nauki jazdy w Poznaniu. To kursanci tych szkół najczęściej zdawali egzamin praktyczny na kat. B w 2020 roku za pierwszym razem. Do zestawienia wybraliśmy te ośrodki szkolenia kierowców, z których co najmniej stu kursantów przystąpiło po raz pierwszy do egzaminu na prawo jazdy w 2020 roku. Zobaczcie w galerii poniżej, kto najlepiej w Poznaniu przygotowuje do egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

Najlepsze szkoły jazdy w Poznaniu

Najlepsze szkoły jazdy w Poznaniu z naszego rankingu mogą się pochwalić zdawalnością praktyki na kat. B przy pierwszym podejściu na poziomie prawie 60%! Wybór dobrej szkoły nauki jazdy jest ważny dla przyszłych kierowców - każdy kolejny egzamin praktyczny na prawo jazdy to dodatkowe koszty. Zdanie na prawko kat. B za pierwszym razem to więc nie tylko mniejszy stres, ale także zaoszczędzone pieniądze.

Przeczytaj także: W tym mieście NAJTRUDNIEJ zdać na PRAWO JAZDY. Mało komu się to udaje! [RANKING]

Miał prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy. 18-latek chciał "przykozaczyć", DRIFT skończył się NA LATARNI!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE