Prezydent Poznania gra z WOŚP. Jedna aukcja tylko dla zaszczepionych!

2022-01-22 13:00
Prezydent Poznania gra z WOŚP. Jedna aukcja tylko dla zaszczepionych!
Autor: poznan.pl Prezydent Poznania gra z WOŚP. Jedna aukcja tylko dla zaszczepionych!

Zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku sporo przedmiotów na aukcje wystawia prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Nie inaczej jest tym razem. Jedna z aukcji jest tylko dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę (30 stycznia 2022 roku). Celem tegorocznej zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W pomoc włączył się prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak, który przekazał poznańskim sztabom kilka przedmiotów. - Szybko postawiona diagnoza może zapobiec dalszemu rozwojowi chorób oczu, a nawet uratować wzrok. Dlatego tak ważne jest, aby lekarze byli wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający odpowiednią opiekę nad małymi pacjentami. Razem możemy wesprzeć okulistykę dziecięcą w Polsce i ocalić zdrowie wielu osób. Gorąco zachęcam do udziału w aukcjach - mówi Jacek Jaśkowiak.

Jacek Jaśkowiak gra razem z WOŚP

Prezydent Poznania wystawił na aukcje dwa egzemplarze komiksu Kajko i Kokosz z autografem tłumacza Juliusza Kubla, który przełożył przygody popularnych bohaterów z języka polskiego na gwarę poznańską. Ponadto do zdobycia jest pięć unikatowych rzeźb, wykonanych przez artystów podczas pierwszej edycji Poznań Wood Festival - kilkudniowego pleneru rzeźbiarskiego, który odbył się we wrześniu ubiegłego roku w stolicy Wielkopolski. Jaśkowiak oddał na licytacje także cztery bluzy z koziołkami, których trykające się rogi układają się w kształt serca. Pod młotek trafiło także sześć egzemplarzy poznańskiej edycji Monopoly z autografem Jacka Jaśkowiaka.

Prezydent Poznania gra z WOŚP. Jedna aukcja tylko dla zaszczepionych!

To jednak nie wszystko. W ramach "Rzeczy od Serca" prezydent Poznania wystawił na aukcję wspólny trening na siłowni. - Moją pasją jest sport, dlatego co roku staram się proponować wspólne, aktywne spędzenie czasu. Tym razem zapraszam na siłownię - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. Aukcja kończy się w niedzielę, 6 lutego, ale jest jeden warunek. W treningu będzie mogła wziąć osoba, która posiada aktualny unijny certyfikat COVID. Licytować wspólny trening z prezydentem Poznania można TUTAJ.

Sonda
Czy wesprzesz WOŚP w 2022 roku?
Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE