Przebiła bariery i wjechała do rzeki! 19-latka najadła się strachu! [ZDJĘCIA]

2021-02-18 14:03
Przebiła bariery i wjechała do rzeki! 19-latka najadła się strachu!
Autor: KPP Śrem Przebiła bariery i wjechała do rzeki! 19-latka najadła się strachu!

To mogło skończyć się tragicznie. 19-latka jechała swoim samochodem zdecydowanie zbyt szybko. W pewnym momencie wpadła w poślizg, uderzyła w barierę energochłonną i zjechała do Kanału Ulgi rzeki Warty!

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (16 lutego) po godz. 9:00. Dyżurny policji w Śremie otrzymał informację, że na moście nad Kanałem Ulgi samochód osobowy przerwał barierę energochłonną i spadł!

- Sprawą zajęli się policjanci patrolówki. Z ich ustaleń wynika, że 19-letnia mieszkanka gminy Śrem kierująca Renault Modus nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i jechała za szybko. To spowodowało, że wpadła w poślizg, uderzyła w barierę energochłonną, a następnie zjechała do Kanału Ulgi rzeki Warty - informuje Ewa Kasińska, oficer prasowa KPP w Śremie.

19-latka została zabrana do szpitala, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Okazało się, że nastolatka ma od kilku miesięcy ma prawo jazdy, a w trakcie wypadku była trzeźwa. W związku z tym została pouczona przez policjantów.

- Policjanci, którzy pracowali na miejscu tego zdarzenia zgodnie twierdzą, że młoda kobieta kierująca samochodem miała bardzo dużo szczęścia i wszystko skończyło się tylko na uszkodzeniach auta, które prawdopodobnie nadaje się do kasacji - dodaje Kasińska.

Mundurowi podkreślają, że zdarzenie powinno być przestrogą nie tylko dla młodych kierowców, ale dla wszystkich kierujących, którzy nie jeżdżą z prędkością bezpieczną.

Poważnie przegiął z szybkością! Pędził BMW ponad 200 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE