Radomierz: Pił i bił! 53-latek zrobił swojej żonie prawdziwe piekło

2022-02-09 19:13
Radomierz: Pił i bił! 53-latek zrobił swojej żonie prawdziwe piekło
Autor: KPP Wolsztyn Radomierz: Pił i bił! 53-latek zrobił swojej żonie prawdziwe piekło

W wielu domach często rozgrywają się dramaty. Tak też było w Radomierzu (pow. wolsztyński), gdzie 53-latek znęcał się od dawna nad swoją żoną. Kobieta dłużej nie wytrzymała i zgłosiła sprawę na policję. Bestii grozi kilka lat więzienia.

W sobotę (5 lutego) policjanci z posterunku w Przemęcie zostali wezwani na interwencję domową. W jednym z domów w Radomierzu doszło do awantury między małżonkami. - Kobieta złożyła w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie. Na tej podstawie ustalono, że do awantur dochodziło w jej domu, co najmniej od kilku miesięcy. W trakcie scysji mąż, najczęściej będąc pod wpływem alkoholu groził jej pozbawieniem życia, poniżał ją, a także dopuszczał się przemocy fizycznej - relacjonuje asp. sztab. Wojciech Adamczyk, oficer prasowy KPP w Wolsztynie.

Mundurowi zatrzymali 53-letniego agresora i doprowadzili go do policyjnego aresztu. - Mężczyzna został przesłuchany, przedstawiono mu też zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad rodziną - wyjaśnia asp. sztab. Adamczyk. We wtorek (8 lutego) sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Sonda
Znasz kogoś, kto znęcał się nad rodziną?
Ojciec znęcał się nad nią i rodziną. Uciekła z domu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE