Tajemniczy zgon 30-latki w Poznaniu. Mogła już być w stanie śmierci klinicznej

i

Autor: Shutterstock, Cezary Pecold/Super Express W szpitalu w Poznaniu zmarła 30-latka, którą znaleziono nieprzytomną w pobliżu mostu Dworcowego

Przerażające zdarzenie

Tajemniczy zgon 30-latki w Poznaniu. "Mogła już być w stanie śmierci klinicznej"

2022-12-16 17:53

W szpitalu w Poznaniu zmarła 30-latka, która trafiła tam w stanie głębokiej hipotermii. Kobieta została znaleziona przez funkcjonariuszy straży miejskiej w pobliżu mostu Dworcowego. Po przewiezieniu do placówki była jeszcze przez długi czas reanimowana, ale jak wyjaśnia dyrektor szpitala, poszkodowana mogła się już znajdować w stanie śmierci klinicznej.

Tajemniczy zgon 30-latki w Poznaniu. Była w stanie głębokiej hipotermii

Nie żyje 30-latka, która trafiła do szpitala w Poznaniu w stanie głębokiej hipotermii - informuje "Głos Wielkopolski". Do zdarzenia doszło w środę, 14 grudnia, gdy nieprzytomną kobietę znaleźli w pobliżu mostu Dworcowego funkcjonariusze straży miejskiej. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala HCP w Poznaniu, gdzie podjęto jeszcze próbę jej reanimacji, i to długotrwałą, ale bez skutku - Około 30-letnia kobieta została przywieziona z objawami głębokiej hipotermii, mogła już być w stanie śmierci klinicznej - powiedział "Głosowi Wielkopolskiemu" Lesław Lenartowicz, dyrektor placówki. Na razie nie ma informacji, by zmarła była osobą bezdomną. Sprawą jej tajemniczego zgonu zajęła się prokuratura, która zleciła zabezpieczenie ciała na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok.

Sonda
Czy dokarmiasz dzikie zwierzęta zimą?
Zima w Świętokrzyskiem (Skarżysko-Kamienna)