Wronki. Śmierć na lekcji informatyki. Dlaczego 15-letni Antek nie żyje?

2022-04-07 8:16
Wronki. Śmierć na lekcji informatyki. Dlaczego 15-letni Antek nie żyje?
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wronki. Śmierć na lekcji informatyki. Dlaczego 15-letni Antek nie żyje?

W jednej ze szkół we Wronkach (woj. wielkopolskie) doszło do wielkiej tragedii. Na lekcji informatyki zasłabł 15-latek. Niestety nie udało się go uratować. Są już wyniki sekcji zwłok nastolatka.

Do przykrego zdarzenia w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach doszło w poniedziałek (4 kwietnia). Podczas lekcji informatyki zasłabł 15-letni chłopiec. Od razu udzielono mu pomocy i rozpoczęto reanimację. Na miejsce wezwano karetkę, którą nastolatek pojechał do szpitala. Z lecznicy napłynęły, jednak tragiczne wieści. - Nie udało się go uratować - przekazała asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Szamotułach.

CZYTAJ: Krwawa awantura w Jarocinie. 66-latka dźgnęła nożem swojego męża!

15-letnego Antka pożegnali przedstawiciele szkoły, do której uczęszczał. - Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata. Antka będziemy pamiętać, jako wzorowego ucznia i dobrego kolegę. Był otwartym, pogodnym, spokojnym i życzliwym młodym człowiekiem. Nie znajdujemy słów, aby wyrazić ból, smutek i żal - czytamy w oświadczeniu szkoły.

Radio Poznań dotarło do wyników sekcji zwłok 15-latka. Wiadomo, że nastolatek nie skarżył się na nic, a przytomność stracił nagle. Sekcja nie wyjaśniła przyczyny jego tragicznej i przedwczesnej śmierci. Pobrano jednak materiał do dalszych badań histopatologicznych, które mogłyby wykryć np.ukrytą wadę serca.

Sonda
Jak oceniasz działanie polskiej służby zdrowia?
Nastolatek po amfetaminie rozbił volvo na płocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE