Zaginął Piotr spod Poznania! Policja rozpoczęła poszukiwania

2022-01-24 21:07
Zaginął Piotr spod Poznania! Policja rozpoczęła poszukiwania
Autor: KMP Poznań Zaginął Piotr spod Poznania! Policja rozpoczęła poszukiwania

Trwają poszukiwania Piotra Bernaciaka. 48-latek kilka dni temu opuścił swoje miejsce zamieszkania w Mosinie (pow. poznański) i do tej pory nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Policja prosi o pomoc.

Zaginął Piotr Bernaciak. Mężczyzna ma 48 lat, około 180 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. - Ostatni raz widziany był w piątek 21 stycznia w godzinach 16-17 w miejscu swojego zamieszkania tj. przy ulicy Żeromskiego w Mosinie. Od tego czasu rodzina nie ma z nim kontaktu - informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Czytaj też: Zaginął 13-latek spod Poznania! To koniec poszukiwań [AKTUALIZACJA]

Zaginiony prawdopodobnie dom opuścił ubrany w zimową granatową kurtkę z pomarańczową podpinką. - Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub posiadają istotne informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu proszeni są o kontakt z policjantami z Mosiny tel. 500 107 120 - dodają funkcjonariusze w swoim komunikacie.

Poszukiwania zaginionego wędkarza w jeziorze Szeląg Wielki niedaleko Ostródy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE