Wbiegł na jezdnię i zginął pod kołami auta! Tragedia na S7

2021-10-03 20:43
Potrącenie
Autor: Materiały prasowe policji Śmiertelnie potrącenie 72-letniego mężczyzny na S7. Zdj. ilustracyjne.

Tragiczna śmierć starszego mężczyzny na Mazowszu. W niedzielę (3 października) po południu, na drodze S7, śmiertelnie potrącony został 72-letni mężczyzna. Prawdopodobnie 72-latek chciał przebiec przez ruchliwą trasę i wpadł pod koła mazdy.

W powiecie białobrzeskim (woj. mazowieckie) 72-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony. Do tragedii doszło w niedzielę, 3 października, po południu na drodze S7. Mężczyzna prawdopodobnie chciał przebiec przez ruchliwą trasę i wpadł pod koła mazdy.

Jak poinformowała PAP podkom. Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, wypadek wydarzył się po godz. 15 w miejscowości Sucha, na pasie w stronę Radomia drogi ekspresowej nr 7.

Policjanci ustalili, że mężczyzna w niedozwolonym miejscu chciał przejść na drugą stronę S7 i dostał się pod koła mazdy. 72-latek zginął na miejscu. Dokładne przyczyny i okoliczności potrącenia będą wyjaśniane przez policję.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pod Olsztynkiem zginęła jedna osoba. Droga S 51 zablokowana po wypadku

ZOBACZ TEŻ: Kopał i skakał po twarzy ekspedientki Żabki! Zapewnia, że nie chciał zabić!

Sonda
Czy na polskich drogach jest bezpiecznie?
Potrącenie w Myślenicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE