Wierzbna: 25-latek ukradł BMW ze stacji paliw! Grozi mu pięć lat więzienia

2020-09-16 21:27 BO
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Skradzione BMW

Funkcjonariusze jarosławskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży BMW, które zostało „zabrane” pod koniec sierpnia z terenu stacji paliw w Wierzbnej. W tej sprawie 25-letni mieszkaniec gminy Jarosław usłyszał już zarzuty. Pojazd został odzyskany. Sprawcy kradzieży grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Końcem sierpnia, policjanci z jarosławskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży BMW o wartości 20 tys. zł. Pojazd został skradziony z terenu stacji paliw w Wierzbnej. Mundurowi prowadzili w tej sprawie postępowanie. Kilka dni temu uzyskali informację, że na trasie Tuczempy-Łowce, w przydrożnym rowie znajduje się porzucone BMW. Samochód nie posiadał tablic rejestracyjnych oraz nalepki kontrolnej. Mundurowi ustalili, że jest to BMW utracone w wyniku kradzieży ze stacji paliw.

Policjanci  wydziału patrolowo-interwencyjnego, jeszcze w tym samym dniu ustalili dane sprawcy. Jarosławscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Jarosław. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży pojazdu.

Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wysadził matkę w powietrze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Masz podobny temat? Napisz do autora teksu: podkarpacie@se.pl.