30-latek był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się w szafie sąsiadki

2021-09-21 15:02
 30-latek był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się w szafie sąsiadki
Autor: Pixabay.com Przemyśl. 30-latek był poszukiwany listem gończym. Ukrywał się w szafie sąsiadki

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od maja 2021 roku. Poszukiwany mężczyzna schował się przed policjantami w mieszkaniu sąsiadki, a konkretnie... w szafie!

Przemyśl. 30-latek był poszukiwany listem gończym. Schował się w szafie

Sąd wydał list gończy za 30-letnim mężczyzną, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wcześniej został skazany za znęcanie się nad osobą najbliższą. Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy szukali mężczyzny od kilku dni. No i znaleźli go.. w szafie sąsiadki!

- Policyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły funkcjonariuszy do miejsca, w którym przebywał poszukiwany. Ukrywał się w mieszkaniu sąsiadki… w szafie ubraniowej. Nie spodziewał się, że funkcjonariusze tam go znajdą. - informuje podkarpacka policja.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższe 12 miesięcy.

Zobacz też:

EKG 2021. "Polski Ład to oszustwo wyborcze PiS" - posłanka PO Izabela Leszczyna ostro o rozwiązaniach podatkowych rządu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE