50 wolnych etatów. Podkarpacka KAS ogłosiła nabór

2021-07-30 13:31
50 wolnych etatów. Podkarpacka KAS ogłosiła  nabór
Autor: KAS 50 wolnych etatów. Podkarpacka KAS ogłosiła nabór

50 wolnych etatów czeka w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. Przewidywane miejsca, w których nowo zrekrutowani będę pracować, to: Medyka, Korczowa, Budomierz, Przemyśl, Rzeszów a także Krosno.

Kto może zostać funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej? Jak informuje KAS, to sooba, która m.in. jest obywatelem polskim, korzysta z pełni praw publicznych, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada wykształcenie co najmniej średnie, cieszy się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia. Masz wykształcenie średnie techniczne (np. mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne)? To dodatkowy atut! Podobnie, jak wyższe wykształcenie prawnicze czy ekonomiczne. Jak podaje KAS, na liście wymagań dodatkowych znajduje się także doświadczenie zawodowe zdobyte np.: w kancelariach prawnych czy instytucjach państwowych i samorządowych, ukończone kursy lub szkolenia przydatne w Służbie Celno-Skarbowej (np.: trenowanie sportów walki, uprawnienia instruktora sportu, uprawnienia instruktora strzelectwa, kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy) a także prawo jazdy kat. C.

Podania można przesyłać do 9 sierpnia. Jak można aplikować? szczegóły przeczytasz tutaj. Kandydatów do służby czeka kilka etapów postępowania m.in. test wiedzy, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna. Test wiedzy planowany jest już 28 sierpnia 2021r.

Policjanci CBŚP pomogli zatrzymać w Holandii członków gangu narkotykowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE