Bójka uczennic w Brzozowie

i

Autor: Korso - Podkarpacie/Youtube

Nikt nie reagował!

Bójka dwóch dziewczyn w Brzozowie. W ruch poszedł kastet! Szokujące nagranie

2022-10-06 20:24

W sieci pojawiło się szokujące nagranie bójki między dwiema dziewczynami w miejscowości Brzozów na Podkarpaciu. Jedna z nich użyła wobec drugiej kastetu! Ciosy lądowały na głowie pokrzywdzonej, która trafiła do szpitala. Sprawą już zajmuje się policja.

Brzozów. Bójka dwóch nastolatek. W sieci pojawiło się nagranie

O szokującej sprawie informuje lokalny serwis Korsosanockie.pl. Jak czytamy, między 17-letnią uczennicą Zespołu Szkół Budowlanych i 15-latką z Liceum Ekonomicznego doszło do ustawki. Starcie dwóch dziewczyn obserwowało około stu innych uczniów. Zdarzenie miało miejsce na skwerze w Brzozowie. Nagranie z bójki przeraża. Widać na nim dwie uczennice - jedna w czarnym podkoszulku i druga w białej bluzce. Po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów. Po chwili pierwsza z dziewczyn upada na ziemię, a druga okładała ją kastetem po głowie. Niestety, wszystko to dzieje się ku uciesze młodzieży. Praktycznie nikt nie przerywa bójki. Zamiast tego uczniowie dopingowali bijące się dziewczyny. - Wpier**l jej! Dawajcie ku***a, Po ryju - to tylko jedne z wielu haseł, jakie padały podczas zajścia.

Bójka dziewczyn w Brzozowie. Sprawą zajmuje się policja

Korso.pl podaje, że niestety do takich bójek dochodzi bardzo często. Sprawą zajmuje się policja. - Jak wstępnie ustalono, pomiędzy dwiema nastolatkami w wieku 17 i 15 lat doszło do szarpaniny. W wyniku tego zdarzenia 15-latka doznała lekkich obrażeń. Do tej sprawy zostały zatrzymane dwie osoby 17-latka i 17-latek. Oboje są mieszkańcami powiatu brzozowskiego. Mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Na tę chwilę trwają czynności policyjne mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zajścia, a także udziału i roli tych zatrzymanych osób - powiedziała rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, aspirant Joanna Baranowska. Szkoły nie komentują sprawy. Bójce przyjrzy się z pewnością kuratorium, które ma przeprowadzić kontrolę pod względem bezpieczeństwa dzieci.

Sonda
Czy wśród polskiej młodzieży rośnie agresja?
Bójka nastolatków w Sandomierzu

Skąd u nastolatków bierze się agresja i jak temu zaradzić? 

Tego podcastu powinien posłuchać KAŻDY RODZIC!

Listen to "Agresja u dzieci i młodzieży. Skąd się bierze i jak sobie z nią radzić? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE