Wypadki

Cztery rozbite samochody! Dwa wypadki w tym samym miejscu. Co tam się wydarzyło?

2022-12-06 7:39

Na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Blizne doszło do dwóch wypadków - w tym samym miejscu i w niewielkim odstępie czasu. Jak podaje policja, najpierw zderzyły się opel z toyotą, następnie kierujący audi omijając rozbite pojazdy, doprowadził do zderzenia z drugim audi.

Do obu wypadków doszło w ubiegły piątek (2 grudnia 2022) w Bliznem na Podkarpaciu. Bilans tych zdarzeń to cztery rozbite samochody! Jak do tego doszło?

- Przed godz. 17.00 kierujący oplem vivaro, 40-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo, co doprowadziło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą w kierunku Brzozowa toyotą. Kierujący toyotą, 21-letni mieszkaniec Brzozowa, przewoził trzech pasażerów. Dwaj pasażerowie, mieszkańcy powiatu brzozowskiego, zostali przetransportowani karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Brzozowie. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne - przekazuje KPP Brzozów.

To jednak nie wszystko, kilkanaście minut później, w tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia.

- Kierujący audi a4, 28-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, omijając opla i toyotę, które się wcześniej zderzyły, doprowadził do czołowego zderzenia się z prawidłowo jadącym audi a6, którym kierował 56-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał - podają policjanci.

Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi. 28-latek kierujący audi a4, został ukarany mandatem w związku z niezachowaniem należytej ostrożności na drodze publicznej i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?