DIMA DOSTAL PREZENT OD MIKOLAJA

i

Autor: Fundacja Ada Dima dostał sój mikołajowy prezent, kiedy chodził już po Lecznicy w świątecznym swetrze

Do malutkiego psa Dimy już przyszedł Mikołaj! [WIDEO]

2022-11-30 17:26

W Fundacji Ada mieszka malutki piesek rasy chihuahua o imieniu Dima. Ten na początku wojny w Ukrainie trafił do Przemyśla, gdzie zaopiekowali się nim tamtejsi weterynarze. Wszyscy pokochali maluszka. Nawet Mikołaj odwiedził go wcześniej niż innych.

Zwierzaki w Fundacji Ada w Przemyślu co roku czekają na Mikołaja. Ten zawsze pamięta o zwierzętach i przysyła do Lecznicy paczki dla wszystkich podopiecznych. Już pod koniec listopada kurier z czerwona torebką ze świątecznymi ozdobami zapukała do malutkiego psa Dimy. Ten ogromnie się cieszył. Z paczki wyciągnął cały worek przysmaków, ciepły świąteczny sweterek, w których Dima ubiera się całą zimę oraz pluszowego renifera, idealnego do zabawy. Piesek merdał ogonem i cieszył się ogromnie z prezentu który dostał. Sam był już w mikołajowym czerwony swetrze, który idealnie się wpasował w oczekiwanie na prezenty. Teraz na swojego Mikołaja czekają inne zwierzaki.

Do malutkiego pieska Dimy mikołaj przyszedł wcześniej
Sonda
Lubisz zwierzęta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE