Egzamin zawodowy 2022

i

Autor: Dylan Ferreira / Unsplash Egzamin zawodowy 2022. Kiedy i jak sprawdzić wyniki egzaminu?

Egzamin zawodowy 2022. Kiedy wyniki i jak je sprawdzić? CKE wyjaśnia i podaje harmonogram egzaminów

2022-05-27 14:08

Egzamin zawodowy 2022. Kiedy CKE opublikuje wyniki z sesji czerwcowej egzaminu zawodowego? Najpierw osoby podchodzące do egzaminu zawodowego 2022 dowiedzą się, jak im poszło i czy zdali egzamin z części praktycznej i pisemnej, a następnie otrzymają świadectwa, certyfikaty i dyplomy. Znamy harmonogram egzaminu zawodowego przygotowanego przez CKE oraz daty ogłoszenia wyników z sesji czerwcowej.

Egzamin zawodowy 2022 rozpocznie się 1 czerwca egzaminami z części praktycznej. Na początek z zadaniami egzaminacyjnymi z części praktycznej i pisemnej mierzą się zdający według Formuły 2019. W dniach 2-7 czerwca 2022 przeprowadzone zostaną egzaminy z części pisemnej w formie elektronicznej (przy komputerze). Przypomnijmy, że do zaliczenia części praktycznej potrzeba aż 75% punktów możliwych do zdobycia. Z kolei, by zdać część pisemną egzaminu zawodowego 2022, trzeba uzbierać 50% wszystkich punktów. Kiedy zdający poznają wyniki i będą mogli się przekonać, czy zaliczyli egzamin zawodowy 2022 w sesji czerwcowej? CKE opublikowała daty ogłoszenia wyników i przekazania świadectw.

Zdajesz egzamin zawodowy 2022? Przeczytaj koniecznie: Egzamin zawodowy 2022: arkusze, terminy, odpowiedzi, wyniki. Wszystko, co musisz wiedzieć o egzaminie zawodowym w czerwcu 2022

Spis treści

  1. Egzamin zawodowy 2022: wyniki
  2. Egzamin zawodowy 2022: odpowiedzi

Egzamin zawodowy 2022: wyniki

Kiedy CKE opublikuje wyniki z egzaminu zawodowego 2022? Znana jest już data podania oficjalnych wyników. Zdający będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wyniki egzaminu zawodowego 2022 z sesji czerwcowej CKE ogłosi i przekaże do szkół 31 sierpnia 2022 roku. Z kolei certyfikaty kwalifikacji zawodowych oraz dyplomy zawodowe trafią do szkół 7 września 2022 roku. Jak i gdzie sprawdzić wyniki egzaminu zawodowego online? Zdający mogą sprawdzić swoje wyniki egzaminu zawodowego 2022 online na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych lub w Systemie Informatycznym Obsługi Egzaminów Potwierdzających Kwalifikacje w Zawodzie. Jak się zalogować do tego systemu? Każdy zdający otrzyma dane do logowania w placówce, w której składał deklarację przystąpienia do egzaminu.

Egzamin zawodowy 2022: odpowiedzi

Zanim uczniowie poznają oficjalne wyniki z egzaminu zawodowego 2022, uczniowie liczą na prawidłowe odpowiedzi do zadań z części pisemnej. Niestety, jak informuje CKE, nie tylko klucze odpowiedzi, ale także pytania z części pisemnej egzaminu zawodowego, który odbywa się przy komputerze (Formuła 2019), nie są publikowane. - W części pisemnej zadania egzaminacyjne w bazie zadań egzaminacyjnych oraz algorytm, według którego są wybierane, nie są podawane do publicznej wiadomości - podkreśla CKE.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE